TERVETULOA MEILLE
ITÄ-PASILAAN

Aukioloajat
ma-to 9-15
pe 9-15 (9-20*)

(*perjantain pidennetyistä aukioloista tiedotetaan erikseen)

 

Käyntiosoite
Pakkamestarinkatu 2
00520 Helsinki

Sisäänkäynti rakennuksen porrassyvennyksessä.
Esteetön käynti sisäpihan kautta.

Huom! Kiinteistössä tehdään julkisivuremonttia. Rakennustelineet ja työmaaliikenne saattavat vaikeuttaa esteetöntä kulkua.

sijainti kartalla

pikavalinnat

Toimisto
info@stophuumeille.fi
044 510 5550

Toimintakeskus
info.helsinki@stophuumeille.fi
041 510 9655

Radalta Himaan -toiminta
radaltahimaan@stophuumeille.fi
044 510 5602

Fattaluuta-toiminta
fattaluuta@stophuumeille.fi
041 510 9654

henkilökunta

Toimintakeskus- ja Radalta Himaan -toiminta

Mirva Suutarinen
Toimipisteen johtaja
– Yhteyshenkilö: Työkokeilijat ja opiskelijat, vierailut
p. 041 510 9655
mirva@stophuumeille.fi

Mio Nykänen
Radalta Himaan -suunnittelija
– Yhteyshenkilö: laitokset ja asumisyhteisöt
p. 044 510 5602
mio@stophuumeille.fi

Jussi Pekkinen
Ohjaaja
– Toimintakeskus ja toimintapäivät
p. 044 510 5601
jussi@stophuumeille.fi

Ville Karvo
Vertaistyöntekijä
p. 041 510 9784
ville@stophuumeille.fi

Nanna Pärnänen
Vertaistyöntekijä
p. 041 547 8986
nanna@stophuumeille.fi

Santeri Panula
Bändikerhon ohjaaja
p. 044 510 5553
(varanumero 041 510 9655)
santeri@stophuumeille.fi

 

Fattaluuta-toiminta

Sanni Husari-Kunttu
Koordinaattori
– Yhteyshenkilö: Fattaluuta-toimijayhteistyö
p. 041 510 9654
sanni@stophuumeille.fi

Mikki Laukonsuo
Suunnittelija
– Yhteyshenkilö: Fattaluudan koulutusyhteistyökumppanit ja koulutukseen osallistuvat
p. 044 510 5552
mikki@stophuumeille.fi

Nana Kilpelä
Ohjaaja
– Fattaluuta-päivystysten koordinointi
p. 044 330 0831
nana@stophuumeille.fi

Meri Mattila
Vertaistyöntekijä
– Päivystävä fattaluuta (asiointiapu)
p. 044 330 0830
meri@stophuumeille.fi

Jone Sorsa
Vertaistyöntekijä
p. 041 510 9783
jone@stophuumeille.fi

Hallinto, viestintä ja varainhankinta

Johan Loikas
Toiminnanjohtaja
johan@stophuumeille.fi

 

Mytty Messmer-Koskinen
Hallintojohtaja
p. 041 444 5500
mytty@stophuumeille.fi

Laura Heinonen
Hallinto- ja viestintäassistentti
p. 041 510 9793
laura@stophuumeille.fi